Designed and built with care, filled with creative elements

Image Alt

Apie mus

  /  Apie mus

Apie mus

Mes, UAB „Refleksija“, esame sumanios reflektavimo sistemos Reflectus kūrėjai. Įsikūrėme 2019 m. ir nuo tada, bendraudami su Lietuvos mokyklų mokytojais, pradėjome Reflectus vystymo darbus – analizavome vartotojų poreikius, testavome pirmines sistemos versijas bei vertinome jų efektyvumą. Džiaugiamės savo pasiektu rezultatu – 2020 m. rugsėjo mėnesį oficialiai išleidome naują internetinį reflektavimo įrankį Reflectus.

Mūsų istorija

Pirminė idėja kurti Reflectus sistemą kilo mokytojams praktikams, kurie reflektuodami su mokiniais kiekvieną pamoką tradiciniais būdais, susidūrė su problema – kasdienis refleksijos duomenų sisteminimas, apdorojimas ir analizė atimdavo labai daug papildomo laiko. Atsižvelgdami į tai ir kūrėme Reflectus – siekėme, kad mūsų įrankis leistų palengvinti, supaprastinti ir automatizuoti reflektavimo procesą ir taptų neatsiejamu pagalbininku pamokų metu. Šiuo metu ir toliau renkame mokytojų įžvalgas, atsiliepimus bei pasiūlymus, tam, kad galėtume toliau tobulinti savo produktą. Taip pat – siekiame, kad mūsų vartotojai išnaudotų visas teikiamas Reflectus galimybes, todėl organizuojame mokymus, skirtus pedagogams ir švietimo įstaigų vadovams.

Reflectus logo

Mūsų vertybės

Atvirumas

Esame atviri naujiems žmonėms, naujoms idėjoms ir naujoms galimybėms. Stengiamės įsiklausyti į savo klientų patirtis ir atliepti jų poreikius - tai leidžia mums nesustoti augti ir tobulėti.

Santykiai

Visada siekiame kurti prasmingus santykius, grįstus pasitikėjimu, pagarba ir nuoširdumu. Klientų lūkesčių pateisinimas yra mūsų prioritetas.

Paprastumas

Kurdami savo produkciją, visada ieškome paprasčiausių būdų, kurie efektyviausiai spręstų sudėtingas klientų problemas. Paprasčiau yra protingiau.

Komandos veidas

„Didžiuojuosi mūsų komandos darbais ir pasiekimais. Tikiu, kad visi kartu galime prisidėti prie geresnės ugdymo kokybės užtikrinimo.“

Kristina Foktienė

Produkto vystymo vadovė

Reflectus bendruomenė

Džiaugiamės galėdami skleisti reflektyvaus mokymo(si) idėją mokytojų bendruomenėje. Reflectus sistema šiuo metu naudojasi virš 50 Lietuvos mokyklos.

 

Norite įsigyti ir Jūs? Susisiekite su mumis.