Designed and built with care, filled with creative elements

Image Alt

Informacija apie mokymų programą

  /  Informacija apie mokymų programą

Turite klausimų? Norite užsisakyti ilgalaikę mokymų programą? Susisiekite su mumis.

MOKYKLŲ VADOVŲ KOMPETENCIJŲ, PADĖSIANČIŲ UŽTIKRINTI VEIKLOS SĖKMĘ, TOBULINIMAS

Praktinis seminaras „Situacinė lyderystė“

Seminaro aktualumas: Dirbant su mokyklos bendruomene labai svarbu mokėti panaudoti visas turimas lyderio galias. Lyderystė neatsiejama nuo asmeninės tvirtybės bei pasitikėjimo savimi. Profesinė kompetencija darbe apima daugiau nei technines ar akademines žinias. Šie mokymai sukurti mokyklos vadovams, kurie nori skirti daugiau laiko tiesioginėms, didžiausią vertę turinčioms vadovo pareigoms. Taip pat visiems, norintiems sužinoti, kaip ugdyti savo asmeninę lyderystę ir pasiekti mus pačius tenkinančius rezultatus, kaip atrasti ir sustiprinti savo vidinius resursus, kuriais remdamiesi kiekvieną dieną jausimės tvirtai ir užtikrintai, nes tik tuomet galėsime kurti vertę sau ir aplinkai.

 

Seminaro tikslas: Suteikti teorinių žinių lyderystės tema, praktiškai pritaikyti informaciją ugdant savo asmeninę lyderystę taikant Deep Lead modelį.

 

Trukmė: 6 akad. val.

 

Po seminaro yra skiriama savarankiška užduotis.

Trukmė: 4 akad. val.

Praktinis seminaras „Konfliktų ir sudėtingų situacijų valdymas“

Seminaro aktualumas : Dirbant su mokyklos bendruomene labai svarbu mokėti ir naudoti visus turimus konfliktų ir sudėtingų situacijų valdymo įgūdžius, nes konfliktai yra kasdienio mokyklos gyvenimo dalis. Įtampa ir tarpusavio santykiai turi didelę reikšmę kolektyvo mikro klimatui ir ugdymo proceso rezultatams, todėl ypatingai didelį dėmesį reikia skirti konfliktų prevencijai.Svarbi to atsakomybė tenka vadovams.

 

Seminaro tikslas: Suteikti teorinių žinių konfliktinių ir sudėtingų situacijų valdymo tema, praktiškai pritaikyti informaciją ugdant savo darbuotojus, gerinant kolektyvo mikroklimatą ir ugdymo procesą.

 

Trukmė: 9 akad. val.

 

Po seminaro yra skiriama savarankiška užduotis.

Trukmė: 4 akad. val.

Praktinis seminaras „Psichologinis atsparumas, kaip ugdyti?“

Seminaro aktualumas: Emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso mūsų santykiai, savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Įrodyta, kad jaučiant nerimą, pyktį, baimę, stresą prieš svarbų įvykį ar jo metu, kinta fiziniai organizmo parametrai,intensyvios emocijos įtempia raumenis, sulėtėja koordinacija ir reakcija. Tuomet sunku susikoncentruoti, pasidarome išsiblaškę ir nedėmesingi. Sumažėja pasitikėjimo savimi jausmas, vangiai priimami sprendimai. Nemokėjimas susitvarkyti su intensyviomis,nemaloniomis emocijomis yra viena iš pagrindinių mūsų prasto pasirodymo svarbiu metu priežasčių. Žmonės, pasižymintys psichologiniu atsparumu, sugeba naudotis savo emocijomis ir jausmais. Norint valdyti emocijas ir mokėti jomis naudotis, svarbu ne teorinės žinios, o praktiniai savireguliacijos įgūdžiai. Iš pradžių mokysimės keistis pačiam ir tik paskui ieškoti sėkmingų būdųkeisti aplinką. Šiame kurse ugdysime gebėjimus aktyviai kurti gyvenimą remiantis savo tikraisiais norais, troškimais ir svajonėmis. Seminaro metu kalbėsime apie emocijų ir kūno santykį, emocijų valdymą.

 

Seminaro tikslas: Išmokti praktiškai treniruoti psichologinį atsparumą. Sužinosite, kaip sąmoningas kvėpavimas, meditacija gali padėti rasti ramybės jėgą apjungiant kūną, protą ir jausmus.

 

Trukmė: 9 akad. val.

 

Po seminaro yra skiriama savarankiška užduotis.

Trukmė: 4 akad. val.

 

Mokymų programos pabaigoje yra organizuojama grupinė konsultacija.

Trukmė: 4 akad. val.

– Šioje programoje dalyvių skaičius 15 vadovų (švietimo įstaigų direktoriai ir pavaduotojai).

 

– Kaina dalyviui : 150 eur.

 

– Į kainą įeina trys seminarai (viso 24 ak.val.), namų darbai (viso 12 ak.val.), grupinė konsultacija po paskutinio namų darbo (4 ak.val).

 

– Visos programos metu su dalyviais bus reflektuojama, pagal poreikį teikiama pagalba.

 

– Programa pritaikoma tiek darbui gyvai, tiek virtualiai per ZOOM.

Karolina Puzinaitė

Psichologė ir geštalto psichoterapeutė, mediatorė.

Turi darbo patirties Valstybės tarnyboje, versle, mokykloje.

Jau 7 metus veda grupes ir mokymus tėvams ir pedagogams.

„Neįtikėtinų metų” programos grupės vadovė.

Šiuo metu yra Lietuvos Kariuomenės psichologė.